Úvod O firmě Stavební činnost Zákazníci Realizace Kontakty

Stavební činnost

Zednické a obkladačské práce

Zednické a obkladačské práce jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří jsou pravidelně proškolováni v nejnovějších technologiích a mohou tak pracovat s nejnovějšími technologiemi na trhu. Naši pracovníci jsou také připraveni zodpovědět vaše dotazy, případně i poradit, je-li potřeba.

Zateplování objektů

Zateplování je jednou ze stěžejních prací naší firmy a zabýváme se jí od počátku své činnosti. Po roce 1990 se na našem trhu objevilo množství zahraničních i tuzemských kontaktních zateplovacích systémů. Na základě našich dlouholetých pracovních zkušeností doporučujeme produkty BAUMIT, WEBER, MAXIT. Výhod správného zateplení je mnoho, avšak k nejvíce žřejmým patří snížená spotřeba energie na vytápění a zkrácení topné sezóny. Proto se finanční prostředky vložené do zateplení řadí mezi investice s vysokou mírou návratnosti.

Sádrokartonové konstrukce

Výhodou sádrokartonových systémů je úspora nákladů a času, minimální spotřeba vody, energie, minimální plošné nároky, nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž, dokonale hladký povrch. Provádíme dodávku a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití. Sádrokartonové desky jsou vnímány jako tepelné a vytvářejí útulnost prostoru. Sádra reguluje vlhkost vzduchu v uzavřených prostorách, protože se skládá z mnoha malých pórů, které v případě potřeby přijímají vlhkost a při velkém suchu ji opět vracejí do místnosti. Sádrokarton tak přispívá k optimálnímu mikroklimatu obydlí.

Bourací a demoliční práce

Ruční i strojové bourací práce, které naše firma poskytuje, nemusí být vždy spojeny s demolicí celého objektu, ale mohou stát na počátku každé větší rekonstrukce nebo přestavby. U každé zakázky řešíme tyto práce komplexně a zaručujeme plné vyklizení, včetně třídění, recyklace a ekologické likvidace odpadu.